Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Zadaszenia basenu wysokie co warto o nich wiedzieć?

kategoria: Nowości rynkowe

Basen to jedna z aktywnych form rekreacji, na którą decyduje się coraz więcej osób — inwestując w prywatne zbiorniki montowane na terenie posesji lub decydując się na systematyczne, regularne korzystanie z pływalni publicznych. To także świetny pomysł na rozrywkę latem, szczególnie na świeżym powietrzu. Baseny zewnętrzne warto jednak wyposażyć w zadaszenie. Co warto wiedzieć o takim rozwiązaniu i jakie są zalety jego zastosowania?

Wysokie zadaszenia do basenów

Zadaszenia basenu wysokie to jedne z najczęściej stosowanych rozwiązań w przypadku basenów otwartych, na świeżym powietrzu. Zapewniają one przestrzeń i nie sprawiają wrażenia zamknięcia całej konstrukcji. Ze względu na swoją budowę nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić je w dowolnym miejscu, a w razie potrzeby zmienić ich lokalizację. Zadaszenia mogą przyjmować najróżniejsze kształty i wielkość. Przy planowaniu ich konstrukcji bierze się pod uwagę potrzeby klienta oraz uwarunkowania terenu. Można również zdecydować się na standardowe rozwiązania.

Zalety korzystania z zadaszenia basenowego

Dlaczego warto postawić na zadaszenia basenowe? Decydując się na takie rozwiązanie, w przyszłości znacznie mniej wydaje się na środki do czyszczenia basenu. Do zbiornika przedostaje się zdecydowanie mniejsza ilość niesionych z wiatrem zanieczyszczeń. Jednocześnie woda nagrzewa się, ale nie jest poddawana bezpośrednio oddziaływaniu promieni słonecznych, dzięki czemu dłużej zachowuje czystość. W zależności od rodzaju zadaszenia można zdecydować się na modele montowane na stałe lub mobilne, ale również te wyposażone w drzwi, dzięki czemu osoby niepożądane, dzieci i zwierzęta nie mają dostępu do tej przestrzeni w niekontrolowany sposób. Każde zadaszenie jest ponadto nowoczesną, stylową konstrukcją, która estetycznie wpisuje się w daną przestrzeń. Ostatnią zaletą jest to, iż podgrzewanie wody w basenie zadaszonym przebiega szybciej i sprawniej, bez względu na stosowaną metodę. Decydując się na większy model, można tuż przy basenie pod zadaszeniem ustawić krzesła, stoliki, leżaki — wedle potrzeb.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone