Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Wiosenne nowości w ofercie firmy Monier

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Wiosenne nowości w ofercie firmy Monier

W nowym, wiosennym katalogu Monier znajdziemy między innymi nowe kolory najpopularniejszego modelu dachówki Braas oraz nowości w ofercie RuppCeramiki. Sezon już za pasem, więc szeroki wybór produktów ucieszy wszystkich, przed którymi decyzja o budowie domu lub remoncie dachu.

W najnowszym katalogu Braas pojawił się nowy, grafitowy kolor dachówki Bałtyckiej produkowanej w innowacyjnej, nagrodzonej m.in. przez magazyn „Builder" technologii Cisar. Jest to najnowocześniejsze na rynku rozwiązanie zapewniające wysoką wytrzymałość, odporność na zabrudzenia i estetykę dachówki. Bałtycka, która zadebiutowała na rynku w ubiegłym roku, jest dziś jednym z najpopularniejszych produktów marki Braas. Oprócz znanych już i popularnych kolorów: ceglanego i kasztanowego od 15 kwietnia dachówka pojawiła się w sprzedaży także w barwie grafitowej.

zdjecie
Opal Żłobkowany - gama kolorów [Fot. RuppCeramika]
Oferta ceramicznych dachówek RuppCeramiki poszerzona jest aż o trzy nowości: dachówki Opal Żłobkowany, Turmalin oraz Rubin 13V. Pierwsza propozycja to estetyczny powrót do regionalnych korzeni karpiówek pochodzących z Dolnego Śląska. Jej prosta i płaska forma daje niemal nieograniczoną możliwość kształtowania architektury dachu. Orginalny charakter dachu wynika także z nacięć segmentowych na powierzchni dachówki, które pokryciu dachowemu nadają niezwykle gustowny wygląd. Opal Żłobkowany dostępny jest w kolorach: naturalnym, antracytowym, kasztanowym i w kolorze miedzi. Natomiast model gładkiej, ceramicznej dachówki Opal jest dostępny w ośmiu głębokich, świetlistych angobowanych barwach: czerwieni naturalnej, miedzianej, brązowej, antracytowej, kasztanowej, tekowej, sosnowej i czarnym krysztale.

Dachówka ceramiczna Turmalin to nowa propozycja dla osób ceniących niewymuszoną elegancję i harmonię formy. Jej prosty profil i niezwykle gładka powierzchnia połączone ze stonowaną kolorystyką podkreślają prestiż budynku. Turmalin to nowość wśród dachówek ekskluzywnych - tworząc ten model dachówki połączono estetykę z funkcjonalnością. Ze względu na możliwość manipulacji odstępami łat elegancki w swej prostocie wygląd dachu doskonale komponuje się z jego awangardową architekturą. Niebanalny dach pokryty modelem Turmalin dostępny jest w kolorze: miedzianym, antracytowym, kasztanowym i szarym.

Rubin 13V to najnowocześniejsza technologicznie propozycja RuppCeramiki. Dzięki współpracy z mistrzami dekarskimi udało się zwiększyć przesuw dachówki i umożliwić budowanie połaci dachowych o kącie nachylenia już od 16°. Posiada szlachetną formę i głęboki kolor, który zawdzięcza barwieniu w masie. Dzięki temu mamy do czynienia z niezwykle estetycznym pokryciem dachowym, które przez bardzo wiele lat zachowa intensywną i harmonijna barwę. Dachówka Rubin 13V dostępna jest w oryginalnych matowych odcieniach miedzi, brązu i antracytu oraz połyskującym kasztanie, kolorze tekowym, czarnym krysztale i czarnym brylancie. Technologia barwienia dachówek w masie powoduje, że odcień dachu jest jednolity nawet w miejscach, gdzie są przycinane np. kosze czy naroża.

Dachówka Granat to oryginalne i kreatywne podejście do bardzo popularnego na rynku modelu dachówki potocznie nazywanego Marsylką. Posiada podwójne zamki gwarantujące szczelność pokrycia oraz angobowaną trwałą powłokę. W tym roku w ofercie RuppCeramika dostępne są dwa kolory tej nowoczesnej dachówki nawiązujące do tradycjnych kolorów pokryć dachowych: miedziany i czerwony naturalny.

Nowy katalog produktów Braas i RuppCeramika to rokrocznie poszerzana oferta dachówek, które oprócz piękna, elegancji i trwałości cechują się najwyższymi parametrami technologicznymi. Tak szeroka paleta kolorów i kształtów umożliwia spełnianie najskrytszych marzeń związanych ze stylizacją i designem dachu.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone