Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Powiat poznański - budowa domów na zlecenie w stanie deweloperskim

kategoria: Temat na czasie

Budowę domu można zlecić. To wygodne rozwiązanie, na które decyduje się obecnie coraz więcej inwestorów. Taka usługa dostępna jest także w powiecie poznańskim. Na czym polega budowa domów na zlecenie? W jakim stanie są one przekazywane klientom? Gdzie zlecić budowę domu w powiecie poznańskim?

 Jakie domy budowane są na zamówienie?

Firmy prowadzące usługi budowy domów na zamówienie mogą zapewnić klientom pełne wsparcie w ramach realizacji wymarzonego domu jednorodzinnego.

 

Najczęściej firmy budowlane zapewniają swoim klientom kompleksową pomoc w wykonaniu domów z gotowych projektów, które mogą być również dostosowane do własnych potrzeb inwestora.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów powiat poznański - https://dom-pokazowy.pl/ – ma dla klientów dwa gotowe projekty domów o metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb. Atutem firmy jest możliwość odwiedzenia domu pokazowego, który prezentuje ukończony budynek.

 

Domy najczęściej realizowane są w stanie deweloperskim, co oznacza, że wymagają one jeszcze wykonania robót wykończeniowych.

 Dom na zamówienie – jakie prace wykona firma?

Firmy budowlane wykonujące domy na zamówienie zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje poniższe rodzaje prac:

  • zaprojektowanie domu na zamówienie lub przygotowanie projektu z gotowych planów oraz adaptacja projektu do działki

  • formalności związane z budową domu jednorodzinnego, między innymi zgłoszenie budowy lub uzyskanie pozwolenia na budowę

  • obsługa geodety na placu budowy

  • robocizna – wykonanie domu na zamówienie według wcześniejszych uzgodnień

  • nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi prowadzony przez kierownika budowy

 

Dodatkowo firmy mogą również przygotować kosztorys budowy domu jednorodzinnego oraz pomóc w uzyskaniu kredytu na jego wybudowanie.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów w stanie deweloperskim w powiecie poznańskim

Gdy planowana jest budowa domów powiat poznański to obszar, gdzie działa Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow. Firma ta już od lat zajmuje się budową domów jednorodzinnych dla swoich klientów.

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia klientom dostęp do nowoczesnych domów budowanych w stanie deweloperskim w udoskonalonej technologii tradycyjnej, które wykorzystują wysokiej klasy materiały.

 

Firma zapewnia swoim klientom pełną obsługę w ramach wykonania domu na zamówienie -od przygotowania projektu aż do odbioru nieruchomości.

 

Więcej informacji o ofercie firmy można uzyskać na jej stronie, gdzie dostępne są także projekty oraz cennik budowy domów.

 

 

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

 

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone