Szukaj w serwisie

Kategorie:

Rodzaje | Więźba | Dach płaski i zielony | Dach skośny | Okna dachowe | Kolektory słoneczne | Narzędzia | Kominy | Ocieplenie i izolacja | Wentylacja | Akcesoria dachowe i obróbki blacharskie

Tutaj jesteś: ABC dachu / Narzędzia

Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat

kategoria: Narzędzia

W bogatej ofercie firmy Koelner znajduje się szeroka gama produktów przygotowanych z myślą o dekarzach. Poza narzędziami i materiałami budowlanymi uzupełnieniem są proponowane fachowcom akcesoria montażowe. Pas narzędziowy Modeco to produkt mający usprawnić pracę każdego dekarza.

Wysokiej klasy narzędzia i materiały są podstawą pracy każdego dekarza, jednak nie tylko one przesadzają o jakości wykonywanych czynności. Efektywność pracownika zależy od tego, czy praca którą wykonuje nie jest naszpikowana niepotrzebnymi utrudnieniami. Przy pracach na wysokościach znacznym utrudnieniem i stratą czasu jest konieczność ciągłego schodzenia po drabinie w celu sięgnięcia po narzędzia. Naprzeciw potrzebie monterów trzymania wszystkiego „pod ręka" wyszła marka Modeco tworząc nowoczesny i funkcjonalny pas narzędziowy dla dekarzy. Praca na wysokości jest zajęciem niebezpiecznym, wymagającym dużej sprawności i koordynacji ruchowej. Trudno jednak spokojnie pracować, gdy trzeba uważać na swoje bezpieczeństwo i położenie zabranych ze sobą na dach narzędzi i materiałów. Dlatego pas montażowy dekarza to niezbędnik każdego fachowca.

zdjecie
Sztywny kubek na wkręty
Główna zaletą pasa dla dekarzy Modeco jest jego trwałość i wytrzymałość. Stworzony z tkaniny odpornej na rozdarcia i przetarcia może służyć swojemu właścicielowi latami. Wzmocnienie szwów nitami zapewnia komfort pracy nawet przy dużych obciążeniach. Pas narzędziowy Modeco proponowany przez KOELNER jest regulowany, co daje możliwość umieszczenia go w odpowiednim miejscu (w pasie, na biodrach) i dopasowania do potrzeb fachowca. Posiada mocną klamrę wykonaną z tworzywa ABS, odporną na temperaturę, zapobiegającą odpięciu i niekontrolowanemu osuwaniu się pasa.

Możliwość wyboru wariantów kieszeni pozwala na odpowiednie zorganizowanie pracy i podręcznego warsztatu, który można zabrać ze sobą na dach, drabinę czy rusztowanie. Kieszeń na młotek posiada metalowy uchwyt, co zapobiega jego wyślizgnięciu i upadkowi z wysokości. Kieszeń uniwersalna posiada dużą liczbę przegródek znakomicie nadających się do przechowywania kołków, wkrętów, nożyc do cięcia blachy. Sztywny kubek na wkręty ułatwia dostęp do wnętrza kieszeni. Pas montażowy dla dekarzy wyposażony jest dodatkowo w zapięcie zapobiegające wypadnięciu wkrętarki podczas pracy na wysokościach.

Funkcjonalność, wygoda i wytrzymałość pasa montażowego Modeco dla dekarzy firmy KOELNER decyduje o jego przydatności dla każdego fachowca.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone