Szukaj w serwisie

Kategorie:

Dachówka ceramiczna | Dachówka cementowa | Blachodachówka | Blacha | Pokrycia bitumiczne

Papy JARPLAST BRAVO z jarocińskiej Izolacji

kategoria: Pokrycia bitumiczne
Papy JARPLAST BRAVO z jarocińskiej Izolacji
Papy JARPLAST BRAVO z jarocińskiej Izolacji

Nowe papy JARPLAST BRAVO z jarocińskiej Izolacji to idealne rozwiązanie dla wykonawców nowych i renowacji starych pokryć dachowych.

Papa jest dostępna w odmianie nawierzchniowej i podkładowej. Przeznaczona jest do wykonywania wielowarstwowych izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków i budowli, m.in.: izolacji dachów, izolacji pionowych i poziomych fundamentów, izolacji posadzek pod wylewki betonowe, izolacji na deskowaniu pełnym dachów stromych, pod pokrycia z dachówek lub blachy.

Papa JARPLAST BRAVO jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów z dodatkiem elastomerów SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o znacznej elastyczności i wytrzymałości na rozerwanie. Z wierzchniej strony papa posypana jest gruboziarnistą posypką ( stalową lub czerwoną), a w odmianie podkładowej piaskiem. Wzdłuż jednego brzegu wstęgi znajduje się pas na zakładkę bez posypki, zabezpieczony folią z tworzywa sztucznego.

Papy JARPLAST BRAVO ze względu na wysoką elastyczność są polecane do stosowania na dachach obiektów o dużych powierzchniach np. halach fabrycznych, blokach mieszkalnych, marketach itp., dachach ocieplanych lub wykonywanych bez ocieplenia oraz wszędzie tam, gdzie dachy ulegają znacznym odkształceniom, ruchom konstrukcyjnym i drganiom.

Papa JARPLAST BRAVO to kolejna propozycja IZOLACJI - JAROCIN S.A. doskonale uzupełniającą ofertę nowej generacji pap termozgrzewalnych, modyfikowanych SBS z serii JARPLAST ( FORTE, MAX, EXTRA).


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone