Szukaj w serwisie

Kategorie:

Dachówka ceramiczna | Dachówka cementowa | Blachodachówka | Blacha | Pokrycia bitumiczne

Papa asfaltowa na każdą pogodę

kategoria: Pokrycia bitumiczne

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE PYE PV200 S52 modyfikowana SBS to znakomite rozwiązanie dla wykonawców pracujących na dachach o dużych powierzchniach, takich jak hale fabryczne, bloki mieszkalne, markety itp. Dzięki specjalnej mieszance składników papę można układać nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Stosuje się ją także na dachach ocieplanych lub wykonywanych bez ocieplenia oraz wszędzie tam, gdzie dachy ulegają znacznym odkształceniom, ruchom konstrukcyjnym i drganiom.

JARPLAST FORTE jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów modyfikowanych elastomerami SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o wysokiej elastyczności i wytrzymałości na rozerwanie. Powierzchnia zewnętrzna pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona łatwo topliwą folią z tworzywa sztucznego. Wzdłuż jednego brzegu wstęgi znajduje się zakładka zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego.

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE jest przeznaczona do wykonywania izolacji wodochronnych, w szczególności jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych, podczas wykonywania nowych i renowacji starych pokryć.

Papy JARPLAST FORTE można stosować również do wykonywania izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków i budowli, m. in. izolacji pionowych i poziomych fundamentów, izolacji posadzek pod wylewki betonowe, izolacji na deskowaniu pełnym dachów stromych, pokrytych dachówką lub blachą, jak również do wykonywania obróbek dachowych.

Papy Forte można układać nawet jesienią, jednak z zachowaniem rygorów technologicznych. Jeśli pokrycie wykonywane jest w niskich temperaturach, przed przystąpieniem do wykonywania pokrycia, papa powinna być przechowywana w pomieszczeniach ogrzewanych przez czas nie krótszy niż 24 godziny. Na dach trzeba wynieść ją bezpośrednio przed montażem.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone