Szukaj w serwisie
 • Popręg z fartuchem jest produktem utrzymującym siodło. Jego charakterystyczna budowa pozwala chronić brzuch, szczególnie podczas wykonywania skoków.
 • Kategorie:

  Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

  Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

  Obróbka kominowa GZK Fakro

  kategoria: Nowości rynkowe
  obrazek aktualności
  Obróbka kominowa GZK Fakro

  Obróbka kominowa GZK to systemowy kołnierz uszczelniający, który umożliwia łatwe wykonanie szczelnej i estetycznej obróbki blacharskiej wokół komina.

  Specjalnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane elementy szczelnie łączą komin z pokryciem dachowym i znacznie skracają czas wykonania obróbki. Może być stosowana w dachu o nachyleniu od 15 do 70º. Elastyczny fartuch w dolnej części pozwala na zastosowanie obróbki we wszystkich typach pokryć dachowych. Kołnierze wykonane są z blachy aluminiowej zabezpieczonej modyfikowanym poliestrem o wysokiej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne.

  zdjecie
  GZK-AV Uniwersalna Obróbka kominowa
  Obróbka kominowa GZK oferowana jest w dwóch wersjach:

  • GZK-AV (uniwersalna, regulowana do komina o maks. szerokości 95 cm i maks. długości 180 cm),
  • GZK-AS (stała, oferowana do dwóch szerokości komina 38 cm i 51cm, maks długość komina 100 cm).

  GZK-AV Uniwersalna Obróbka kominowa

  Uniwersalna obróbka kominowa GZK-AV pozwala okuć komin o maksymalnej szerokości 95 cm i długości 180 cm (wymiar mierzony po długości połaci). Możliwe jest to poprzez zastosowanie regulowanych elementów kołnierza. Gdy komin ma mniejsze rozmiary, blachy kołnierza można łatwo przyciąć na dowolny wymiar.

  GZK-AS Stała Obróbka kominowa

  Obróbka kominowa GZK-AS występuje w dwóch stałych rozmiarach dostosowanych do najpopularniejszych wymiarów komina stosowanych na rynku. Stała obróbka kominowa GZK-AS 38 umożliwia montaż na kominie o stałej szerokości 38 cm. Maksymalna długość komina, liczona po połaci dachu, nie może być większa niż 100 cm.

  zdjecie
  GZK-AS Stała Obróbka kominowa
  Stała obróbka kominowa GZK-AS 51 umożliwia okucie komina o stałej szerokości 51 cm. Maksymalna długość komina, liczona po połaci dachu, nie może być większa niż 100 cm.
  GZM Moduł wydłużający

  W przypadku kominów dłuższych należy zastosować dodatkowy moduł wydłużający GZM. Umożliwia on zwiększenie długości obróbki kominowej GZK-AS o 1 m lub jego wielokrotność. Moduł GZM możemy stosować również przy obróbce uniwersalnej GZK-AV, co umożliwia zastosowanie tej obróbki do kominów dłuższych niż 180 cm.

  Dostępne kolory

  Standardowy popielato-brązowy kolor RAL 7022 doskonale komponuje się z większością pokryć dachowych.

  Oblachowanie w kolorach RAL 7035, RAL 8019, RAL 9005, RAL 8004 dostępne jest za dopłatą 10%. Oblachowanie w innych kolorach z palety RAL dostępne jest za dopłatą 60%.

   


  powrót

   

  Dodaj komentarz:

  Dodaj swój komentarz
  Autor komentarza:
  Treść komentarza:
  Kod:
  Wpisz kod:
  Akceptuję regulamin

  Wasze komentarze:

  Aktualnie brak komentarzy

  Szukaj:
   
   
   

  Zobacz również:
  PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
  GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
  Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone