Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Najładniejszy dach w Polsce

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Najładniejszy dach w Polsce [fot.: Wienerberger]

Podczas obchodów Dnia Dekarza przyznano tytuły „Najładniejszego dachu w Polsce”. Pierwsze miejsce w kategorii „Dach stromy” zdobyła konstrukcja pokryta dachówką marki Koramic.

Tegoroczne obchody Święta Braci Dekarskiej miały wyjątkowy przebieg. Areną uroczystości był prom płynący z Gdyni do Karlskrony w Szwecji. Na jego pokładzie świętowali dekarze z całej Polski, Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i Międzynarodowej Federacji Dekarskiej „IFD” oraz przedstawiciele stowarzyszeń branżowych z całego kraju.

zdjecie
Najładniejszy dach w Polsce [fot.: Wienerberger]
Głównym punktem programu był finał konkursu na „Najładniejszy Dach w Polsce”. Udział w nim wzięli członkowie zwyczajni Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy z terenu całego kraju. Komisja konkursowa przyznała trzy równorzędne tytuły dla dachu płaskiego, dachu metalowego i dachu stromego. W tej ostatniej kategorii laury zdobyła połać domu jednorodzinnego ze Szczecina. Zwycięski dach zdobi dachówka marki Koramic – Karpiówka antracytowa angoba. Konstrukcję wykonała firma dekarska Gryf Dach. Wszystkie wyróżnione dachy wezmą udział w międzynarodowym konkursie organizowanym przez IFD. Jego finał będzie miał miejsce podczas 59 Kongresu IFD w Dublinie w dniach 3-5 listopada bieżącego roku.

  • Jesteśmy dumni z wyróżnienia jakie nas spotkało. Naszym priorytetem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, które jednocześnie zachwycają piękną stylistyką – powiedział Konrad Zalewski Menadżer Produktu ds. Pokryć Dachowych firmy Wienerberger.

 

zdjecie
Najładniejszy dach w Polsce [fot.: Wienerberger]
Najnowszym produktem w portfolio marki Koramic jest dachówka Alegra 9. Wyróżnia ją bardzo wysoka wydajność – na metr kwadratowy połaci potrzeba tylko 9 sztuk. Jej głębokie zamki z podwójnym odpływem zapewniają dużą szczelność dachu. W połączeniu z membranami dachowymi, takimi jak np. KoraTech Classic czy KoraTech Classic Plus, Alegra 9 może być układana na połaciach o kącie nachylenia już od 15 stopni.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone