Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Mieszkanie na poddaszu - jak radzić sobie z suchym powietrzem?

kategoria: Temat na czasie

Mieszkanie na poddaszu najczęściej jest bardzo nasłonecznione, przez co praktycznie przez cały rok jest narażone na suche powietrze. W sezonie grzewczym z powodu ogrzewania, w lecie zaś z powodu dużego nasłonecznienia. Wilgotność powietrza w granicach 40-60% jest najodpowiedniejsza, oczywiście biorąc pod uwagę porę roku i panującą temperaturę w pomieszczeniu.

 

Nowoczesne oczyszczacze powietrza stanowią skuteczną walkę z zanieczyszczeniami w tym tymi pochodzącymi ze smogu, jak pyły zawieszone, ale także bardzo dobrze je nawilża, jak Sharp najlepsze oczyszczacze powietrza z nawilżaczem.

Suche powietrze na co wpływa?

Suche powietrze negatywnie wpływa na układ oddechowy, wywołuje lub wzmaga kaszel, utrudnia zasypianie, wywołuje łzawienie oczu, negatywnie wpływa na osoby z alergią wziewną. Suche powietrze to także negatywne oddziaływanie na rośliny w domu, czy nawet meble. Jeśli sprawdzimy jak wygląda poziom wilgotności w domu, czy mieszkaniu także na poddaszu i okaże się, że jest ona nieodpowiednia warto zainwestować w urządzenie, która to zmieni.

Sharp japoński producent elektroniki a także AGD, zawojował rynek oczyszczaczy powietrza, wśród urządzeń do sterylizacji powietrza praktycznie nie ma sobie równych. Cechuje go wytrzymałość, funkcjonalność, nowoczesność i wysoka skuteczność filtracji. Większość z dostępnych na polskim rynku oczyszczaczy powietrza marki Sharp najlepszy oczyszczacz w sklepie goodair, charakteryzuje wieloetapowa i złożona filtracja z wykorzystaniem Technologii Plasmacluster. Niektóre z modeli dodatkowo nawilżają powietrze.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza dla wymagających

Najlepszy oczyszczacz w sklepie goodair pracuje wieloetapowo, wykorzystując najlepsze filtry. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza wykorzystuje do pracy: filtr wstępny, węglowy, HEPA, jonizator oraz filtr nawilżacza. Tak złożony proces filtracji jest gwarancją najwyższej skuteczności oczyszczania. Z powietrza wyeliminujemy zanieczyszczenia takie jak pyły zawieszone, alergeny, roztocza, kurz, sierść zwierząt, czy nawet wirusy i bakterie.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza dodatkowo nawilża, skutecznie eliminują problem z suchym powietrzem. Cicha praca pozwala na umieszczenie urządzenia także w sypialni, czy pokoju dziecięcym. Tak innowacyjny oczyszczacz posiada również wiele trybów pracy, co zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza może pracować w takich trybach jak:

  • tryb manualny

  • tryb auto

  • tryb pyłki

  • tryb nocny

  • tryb Clean Ion Shower

  • tryb Advanced Auto

  • tryb Plasmacluster Spot

  • tryb Clean Assist

Obrotowe kółka zamontowane do modelu Sharp KI-G 75 EUW pozwalają na swobodne przemieszczanie urządzenia między pomieszczeniami. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 56 m2, natomiast wydajność wynosi 450 m3/h. To model do zdecydowanie większych powierzchni, także tych na poddaszu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

 

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone