Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Hurtownia stali - czym się kierować przy jej wyborze?

kategoria: Temat na czasie

Osoby, którą chcą kupić stal w naszym kraju mają szerokie pole manewru. Na lokalnym rynku działa wiele hurtowni dostarczających ten materiał budowlany w różnych formach  i kształtach. Jak wśród tak szerokiej oferty znaleźć najlepszą hurtownię? Oto 3 rzeczy, na które koniecznie należy zwrócić uwagę.

Reputacja hurtowni stali

Wiarygodność to najważniejsza cecha, którą powinna legitymować się dobra hurtownia stali - zwłaszcza jeśli potrzebna jest stal jakościowa. Niestety wiele firm działających w tym segmencie nie może pochwalić się taką opinią. W praktyce okazuje się, że niektóre hurtownie nie są w stanie dostarczać zakupionych przez klientów towarów - opóźniającym tym samym prowadzone przez nich budowy.

 

Jak sprawdzić, jaką reputację ma firma, z którą rozważasz podjęcie współpracy? Najłatwiej sprawdzić opinię danego dostawcy w mediach społecznościowych. Jeśli pojawia się w nich wiele nieprzychylnych wiadomości, to jest to jasny sygnał, że należy unikać współpracy z daną hurtownią. 

Jakość stali

Wysoka jakość materiałów budowlanych, w tym również stali ma kluczowe znaczenie dla projektów budowlanych. Jeśli zakupione produkty będą niskiej jakości, to konstrukcja budynku lub jego elementu może być niestabilna - co negatywnie odbije się na opinii klientów.

 

Warto więc zwrócić dużą uwagę na to, jaki produkt zamierzasz kupić.  Istotne jest jego źródło pochodzenia - im pewniejsze tym lepiej. Nie bez znaczenia są również certyfikaty i zaświadczenia o jakości.

Ceny w hurtowniach stali

Możesz sobie nie zdawać sprawy, ale cena stali w jednej hurtowni może być nawet o kilkadziesiąt procent wyższa niż w innej. Oczywiście, znacząco odbija się to na ostatecznym koszcie całego projektu. Nie warto więc przepłacać, a zamiast tego lepiej dokładnie porównać cenniki oferowane przez hurtownie. 

 

W każdym przypadku warto również zapytać w hurtowni o potencjalne rabaty. W ten sposób można nabyć ten sam produkt, o identycznej jakości nawet kilkanaście procent taniej. 

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone