Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Dekoracja elewacji po sam dach, murale nie tylko w dużych miastach

kategoria: Temat na czasie

Ogromne murale na ścianach budynków sprawiają, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Wspaniałe malowidła potrafią wzbudzić zainteresowania nawet wśród najbardziej zabieganych oraz stać się swego rodzaju atrakcją dla turystów. 

Mural jako forma reklamy

Z uwagi na przepych z jakim realizowane są tego typu prace i ich finalny wydźwięk, który jest w stanie skupić miliony zainteresowanych spojrzeń, jest to znakomita forma reklamy. Pojawienie się takiej interesującej pracy może zaburzyć percepcję zwykłego przechodnia, który nigdy wcześniej nie zwrócił uwagi na ten konkretny budynek. Natomiast nagle powstałe graffiti rozciągające się na całą ścianę wysokiego budynku wzbudza ciekawość i chęć dowiedzenia się, co takiego można znaleźć w środku. Oczywiście murale same w sobie też mogą zawierać pewne znaczące elementy, jak na przykład szyldy firm pełniących dane usługi. W ten sposób obserwatorzy podświadomie zapamiętają charakterystyczne akcenty, które będą kojarzyć się z oryginalnymi dekoracjami elewacji sięgającymi samego dachu. A nie od dziś wiadomo, że najskuteczniejszą formą marketingu jest zadbanie o odpowiednie i interesujące wizualia, ponieważ dzięki nim łatwo pozyskać nowych klientów.

Sztuka nie ogranicza!

Zdarza się, że niektórzy łączą takie formy przedstawienia ściennego tylko i wyłącznie z aglomeracyjnym krajobrazem wielkich miast i stale rosnącym natężeniem zabudowania. Jednak to nie prawda, że tylko w takich okolicznościach i miejscach można spotkać murale. Występują one również w mniejszych miejscowościach, stanowiąc często atrakcję turystyczną. Możliwość podziwiania sztuki na wyciągnięcie ręki jest tak intrygująca. Takiego doświadczenia nie można też porównać do zwyczajnej wizyty w muzeum, po przecież tam nikt nie ma do czynienia z pracami potrafiącymi osiągać rozmiar od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu metrów wysokości. Oryginalność jest cenną cechą w dzisiejszych czasach, dlatego z pewnością warto się wyróżniać z innowacyjnymi pomysłami i zdobywać świat po swojemu. Taka ozdoba, jaką jest mural to świetny pomysł, który bez wątpienia uczyni każdy dom, czy innego rodzaju budynek unikatowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem. Warto rozejrzeć się za dostępnością tego typu usług. W tym celu zobacz na goodlooking.pl portfolio wykonanych prac i zaczerpnij inspiracji, aby tym razem podjąć skuteczne kroki do spełnienia swoich marzeń. Tak indywidualny sposób przekazu jakim jest ta sztuka, zaprowadzi do wzbudzenia szczerego zainteresowania wśród każdego z odbiorców, ale najważniejsze, że będzie należał właśnie do Ciebie.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone