Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Dekarski bieg po uśmiech zakończony?

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Dekarski bieg po uśmiech zakończony?

Uczestnicy akcji Dekarze.pl przywracają uśmiech dzieciom, pomyślnie dobiegli do celu 22.06.2011. Mimo długiego, bo aż 10 kilometrowego dystansu, dekarska ekipa nie zmogła się i dotarła do mety, zachęcając do wspólnej pomocy Fundacji dzieciom „Zdążyć z pomocą".

3... 2... 1... META!

O godzinie 18.40 we Wrocławiu ponad 170 osób wystartowało w biegu organizowanym przez klub Artemis. Wśród jego uczestników znaleźli się przedstawiciele branży dekarskiej, promujących Fundację dzieciom „Zdążyć z pomocą" . Biało pomarańczowe koszulki zainteresowały wszystkich oraz wywołały entuzjazm zarówno wśród osób ścigających się, organizatorów jak, i widzów.

Medal za odwagę

Dekarscy uczestnicy biegu co prawda nie dobiegli jako pierwsi, ale dwie osoby zakwalifikowały się do grupy, która otrzymała medale. Odwaga została wynagrodzona również innymi atrakcjami, takimi jak nauka strzelania, ciepłym posiłkiem i uściskiem ręki kierownictwa klubu Artemis. Uczestnicy biegu podkreślają jednak, że największą nagrodą dla nich jest pomoc, która popłynie do dzieci, dzięki tej akcji promującej.

Bieg zakończony, akcja dalej TRWA

Choć bieg już się zakończył, akcja „Dekarze.pl przywracają uśmiech dzieciom" dalej trwa . Bieg po uśmiech maluchów nie będzie miał końca , gdyż ilość dzieci potrzebujących ciągle rośnie. Pomóc w akcji będzie można przez cały czas na dwa sposoby: kupując produkty oznaczone specjalnym znakiem w sklepie ww.dekarze.pl lub też wpłacając darowiznę na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą": 71 1240 1037 1111 0000 0693 2189 tytułem: „Pomoc i ochrona zdrowia dzieci - Dekarze.pl przywracają uśmiech dzieciom".


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone