Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Budma 2019: złote medale dla produktów dachowych

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Budma 2019: złote medale dla produktów dachowych

W dniach 12-15 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma - jedna z największych imprez tej branży w Polsce i Europie Środkowej. Była to już 28 edycja. Za sukces mogą ją uważać nie tylko organizatorzy. Wśród laureatów złotego medalu znalazły się także produkty związane z dachami.

Tegoroczna Budma została już uznana za rekordową. Jak podaje MTP, na 30 tys. m2 ekspozycji pomieściło się około 1000 wystawców. Choć nie podano jeszcze liczby gości, którzy przybywali z ponad 30 państw, można przypuszczać, że i ona przeszła oczekiwania. Targi Budma mają bowiem bardzo szeroki zakres, obejmujący praktycznie wszystko, co dotyczy projektowania i budowy: architektura, budowa domu od fundamentów po dach, maszyny budowlane i narzędzia, a także działy tematyczne takie jak budownictwo energooszczędne czy strefa BHP. Szczególnymi grupami docelowymi byli architekci, wykonawcy, inwestorzy i firmy handlowe, dla których przygotowano osobne programy.

Złote Medale MTP zostały przyznane aż 37 produktom. Wśród nich jest kilka bezpośrednio związanych z branżą dachową: blachodachówka Iryd firmy Pruszyński, dachówka łupkowa Prefa DS.19, blacha Granite® Ultramat z huty ArcelorMittal, system modułowych obróbek blacharskich Budmat, okno dachowe Avaline ELITE, oraz płynna guma Canada Rubber N 500.

Blachy Pruszyński to producent, który już nie pierwszy raz wyjeżdża z Budmy z medalem. Rok temu nagrodę zdobyła blachodachówka REN, zaś obecna laureatka, Iryd, była prezentowana wśród premier Budmy. Iryd to nowoczesne, płaskie pokrycie dostępne w systemie modułowym i niezwykle łatwe w montażu. Z kolei blacha powlekana Ultramat to ekologiczny i odporny na czynniki środowiskowe materiał do tworzenia różnych produktów na dachy. Dachówki łupkowe Prefa imponują lekkością i uniwersalnością, ale także estetyką wykonania. System modułowych obróbek Budmat obejmuje zaś wiatrownicę i gąsiory, idealnie dopasowane do blachodachówki.

Canada Rubber to produkt przeznaczony do naprawy dachów o różnych pokryciach, niewymagający demontażu infrastruktury ani zrywania papy. Ma postać masy do nakładania wałkiem, pędzlem, a w przypadku dużej powierzchni nawet agregatem natryskowym. Mimo swej konsystencji szybko wiąże i nie spływa. Nadaje się nawet do uszczelniania basenów i oczek wodnych.

Okno dachowe Avaline ELITE to produkt energooszczędny mający zapewnić idealną szczelność. ELITE obejmuje także dopasowane do okna akcesoria takie jak rolety, markizy i kołnierze.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone