Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Braas organizuje szkolenia z systemów solarnych i izolacji nakrokwiowych

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Braas organizuje szkolenia z systemów solarnych i izolacji nakrokwiowych [fot. Braas]

Systemy solarne i systemy izolacji nakrokwiowych to temat przewodni podczas szkoleń organizowanych przez markę Braas. Dedykowane są dekarzom, instalatorom i fachowcom zainteresowanym pogłębieniem fachowej wiedzy i poznaniem tajników właściwego ich montażu.

Marka Braas specjalizująca się od lat w całościowych systemach dachowych i jednocześnie ekspert w tej dziedzinie, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wprowadziła niedawno na rynek kompletne systemy solarne.

  • Instalacja kolektorów słonecznych budzi coraz większe zainteresowanie. Być EKO jest w modzie, a alternatywne źródła energii idealnie wpisują się w ten trend. Połacie dachów bywają najczęściej dobrze doświetlone przez słońce a zacienienie, ze względu, na wysokość występuje bardzo rzadko. Dlatego tam właśnie najczęściej montuje się kolektory słoneczne, w szczególności na dachach skośnych krytych dachówką. Ale montaż systemów solarnych wymaga fachowej wiedzy i wprawy – mówi Łukasz Grzywacz, Manager Produktu Systemy Solarne Braas.

Pytanie w jaki sposób połączyć kolektory słoneczne z dachem, aby z jednej strony pracowały z najwyższą efektywnością, produkowały najwięcej energii wykorzystując promieniowanie słoneczne i jednocześnie świetnie wyglądały, zapewniały pełne bezpieczeństwo i trwałość dachu, przewija się najczęściej. Dodatkowe wątpliwości i niepewność budzi sam montaż systemów solarnych na dachu w taki sposób, by nie uszkodzić istniejących na nim elementów i zachować szczelność.

  • Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować najlepszym w branży fachowcom, dekarzom, instalatorom wysokospecjalistyczne szkolenia. Jako ekspert chcemy uczyć jak te systemy prawidłowo – najlepiej, najbezpieczniej i najpewniej montować – tłumaczy Łukasz Grzywacz.

Dodatkowo eksperci Braasa dzielą się wiedzą, w jaki sposób zapewnić poprawną pracę systemów solarnych, dobrać odpowiednie, efektywne elementy systemu i poprawnie montować je, pod kątem hydraulicznym.

  • Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w pierwszym szkoleniu na temat systemów solarnych i systemów izolacji nakrokwiowych organizowanych przez markę Braas. Działając od wielu lat na rynku, w branży dekarskiej niestety dostrzegam ogromny problem, jakim jest brak wiedzy i przede wszystkim umiejętności fachowców, przy montażu skomplikowanych systemów, a do takich zaliczyć można systemy solarne. Rodzi to ogromne problemy i skutkuje wieloma przykrymi konsekwencjami dla inwestorów – mówi Dariusz Kocaba, uczestnik ogólnopolskiego programu branżowego SUPERDEKARZ.

Doradcy techniczni podczas prowadzonych szkoleń odpowiadają na wszystkie pytania i rozwiewają wszelkie, instalacyjne wątpliwości. Co ważne także, uczą w jaki sposób montować systemy solarne na dachach, zapewniając im szczelność i nie uszkadzając przy montażu połaci.

Co ważne każdy fachowiec uczestniczący w szkoleniu otrzymuje odpowiedni certyfikat, a także może liczyć na pomoc doradcy technicznego marki Braas przy pierwszym montażu instalacji solarnej.

Każdy zainteresowany, dowie się także podczas szkolenia, w jaki sposób starać się o dotacje na systemy solarne. Dzięki temu będzie mógł podpowiedzieć swoim klientom, jak mogą oni uzyskać nawet 45% zwrotu poniesionych kosztów takiej instalacji.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone