Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Braas łączy się z RuppCeramika

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Braas łączy się z RuppCeramika

Istniejąca na polskim rynku od 1993 roku marka Braas łączy się z marką RuppCeramika i tym samym poszerza swoje portfolio produktów o dachówki ceramiczne. Dotychczas marka Braas znana była z najlepszej jakości dachówek betonowych i kompleksowych rozwiązań dachowych.

W 2011 roku wprowadziła do swojej oferty izolacje nakrokwiowe oraz systemy solarne. Teraz marka Braas zaproponuje dachówki ceramiczne, których szeroka paleta kolorów oraz bardzo dobre parametry techniczne, od lat spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Braas od początku istnienia, oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu stał się największym producentem dachówek w kraju. Do dziś ponad połowa sprzedawanych w Polsce dachówek betonowych pochodzi z taśm produkcyjnych Braas, a marka jest jedną z najbardziej znanych na rynku materiałów budowlanych.

Jakie zmiany nas czekają?

Od stycznia 2012 wszystkie produkty Braas oraz RuppCeramika będą oferowane pod marką Braas. Po intensywnej analizie, biorąc pod uwagę opinie rynkowe, zdecydowaliśmy się objąć wszystkie nasze produkty i usługi  jedną marką. Braas to marka, która według badań i rankingów, ma największą rozpoznawalność, cieszy się sympatią i zaufaniem wśród fachowców i naszych klientów.

  • Połączenie RuppCeramiki i Braas umożliwi zintegrowaną pracę nad dalszym udoskonalaniem najnowszych technologii systemów dachowych tak, aby klienci mogli zawsze swobodnie wybierać z naszej oferty, mając pewność oferowanej jakości - mówi Grzegorz Barycki Dyrektor Marketingu Monier Sp. z o.o.

Przy okazji tych zmian, odświeżeniu ulegnie również logo marki Braas - znany i rozpoznawalny logotyp Braas będzie miał spójny element dla wszystkich marek i produktów oferowanych przez Grupę Monier na całym świecie, który nada mu nowoczesny i dynamiczny charakter.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone