Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe | Prawo | Finanse

Tutaj jesteś: Aktualności / Finanse

Sposoby na szybsze spłacenie hipoteki, czyli jak zarobić, aby szybciej spłacić dom?

kategoria: Finanse
obrazek aktualności
Sposoby na szybsze spłacenie hipoteki, czyli jak zarobić, aby szybciej spłacić dom?

Hipoteka jest kosztowna. Niejedna osoba sporo inwestuje i spłaca dom przez 30-40 lat. To długi czas. Można jednak szybciej spłacić dom - na przykład wyjechać na dwa-trzy lata poza Polskę i tam zarobić na własny dom. To dobry pomysł, dlatego niejedna osoba pragnie znaleźć dobrą pracę. Za granica nawet w prostej pracy fizycznej można zarobić dwa-trzy razy tyle, co w Polsce. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi i solidne wsparcie. W Polsce można zarobić więcej - warto zmienić kwalifikacje i zająć się zarabianiem jako informatyk. Dobre zarobki to podstawa, aby szybciej ściągnąć z siebie ciężar kredytu hipotecznego. Jeśli jednak nie jesteśmy dobrymi specjalistami to może będziemy lepszymi typerami i uda nam się obstawić mecz u bukmachera STS i w ciągu jednego dnia wygrać setki tysięcy.

Jak zarobić na własny wymarzony dom

Własny dom sporo kosztuje, nawet milion złotych. Dlatego szybsze spłacanie wymaga dużego zaangażowania - jednej osobie będzie trudno go spłacić. Lepiej będzie, gdy dwie-trzy osoby postarają się to uczynić. Przy takim zaangażowaniu cała hipotekę można spłacić w 5 czy 10 lat. Jest to dobry sposób na pozbycie się kredytu. Solidne zarobki są potrzebne, a w Polsce ludzie zarabiają 2000-3000 złotych. Zarobki są za niskie w stosunku do cen. Dlatego warto znaleźć sposób na zarabianie większych pieniędzy w innych krajach. Niejedna osoba o tym myśli, ale tylko najbardziej zaradni wyjeżdżają za granicę. Dobrze jest znać biegle język obcy, aby móc łatwiej zadomowić się w obcym kraju. Można wówczas mieć porządną pracę za dobre pieniądze. Można też podjąć dodatkowe zatrudnienie, na przykład w weekend i zarabiać lepsze pieniądze. To doskonałe rozwiązanie dla każdego. Jednak im szybciej to się zrobi, tym lepiej. Im człowiek starszy, tym mniej ma sił na dorabianie pieniędzy. Musi pracować więcej i zarabiać, a to jest dla niego bardzo trudna sprawa. Wysokie zarobki to dobry pomysł na życie - wówczas szybko spłaci się hipotekę i można lepiej żyć. 

Można też wygrać na loterii, grać w kasynie lub obstawiać zakłady sportowe online, jednak nie są to zarobki pewne, lecz możliwe. Zarabianie jest pewne, a hazard to ryzyko i uzależniająca sprawa. Nie dobrze jest, gdy ludzie polegają na grach losowych, a nie na zarabianiu pieniędzy na własne konto i własny rachunek. 

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone