Szukaj w serwisie

Kategorie:

Dachówka ceramiczna | Dachówka cementowa | Blachodachówka | Blacha | Pokrycia bitumiczne

Prestiż nie tylko w pałacach - dachówki Metal Line

kategoria: Pokrycia bitumiczne
Prestiż nie tylko w pałacach - dachówki Metal Line
Prestiż nie tylko w pałacach - dachówki Metal Line

Dawniej pokrycia dachowe z miedzi spotkać można było jedynie na kościołach, zamkach, pałacach czy bogatych rezydencjach. Wysoka cena tego surowca odstraszała potencjalnych zainteresowanych. Dziś za sprawą dachówek w rozsądnej cenie z linii Metal Line firmy Tegola ten niezwykle wytrzymały materiał każdy może mieć na swoim dachu.

Miedź to najtrwalszy materiał stosowany jako pokrycie dachowe. Używano jej już 2000 lat p.n.e. w epoce, w której uważano ją za symbol bogactwa. Już w tych czasach architekci odkryli, że metal ten jest niezwykle wszechstronny, gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo. To właśnie ze względu na bardzo długą żywotność, produkt ten cieszy się najlepszą opinią wśród dekarzy. Miedź zachowuje swoje pierwotne właściwość przez około 300 lat bez żadnej konserwacji (Statua Wolności w całości pokryta jest tym materiałem). W praktyce oznacza to, że koszt inwestycji amortyzuje się na przestrzeni kilkunastu lat, a położony przez nas dach będzie służył kilku kolejnym pokoleniom.

Mieć ładną miedź

Specjaliści z firmy Tegola poszli o krok dalej. W dachówkach Metal Line połączono jedne z najstarszych materiałów budowlanych znanych cywilizacji czyli wodoszczelny bitum z piękną i szlachetną miedzią. W ten sposób powstał iście doskonały materiał pokryciowy, odporny na wszelkie czynniki atmosferyczne i upływ czasu. Te cechy mimo, iż bardzo istotne, dla większości nie są jednak najważniejsze. Najbardziej liczy się wygląd dachu, bowiem od niego zależy estetyka całego budynku. Stosując rozwiązanie firmy Tegola mamy pewność, że nasz dom będzie przykuwał spojrzenia przechodniów. Przeciętny budynek za sprawą dachówek Metal Line przeistoczy się w ekskluzywną rezydencję.

Złoty Prestige

Dachówki firmy Tegola z linii Metal Line oferowane są w kilku wariantach: PRESTIGE, PRESTIGE ANTIQUE, PRESTIGE GOLD, PRESTIGE STAR oraz PRESTIGE ZT. Poszczególne serie różnią się między sobą materiałem wykańczającym górną powierzchnię dachówki. Możliwe jest wykończenie dachówki miedzią, miedzią spatynowaną w procesie produkcji, miedzią zabezpieczoną przed patynowaniem, miedzią z natryskiem ze złota oraz cynko-tytanem. Każda z serii łączy w sobie tradycję materiału, z którego jest wykonana z innowacyjną formą włoskiego designu. Oferowane dachówki są idealnym rozwiązaniem jako pokrycie dachów zabytkowych, ale jest to również znakomity materiał do tworzenia eleganckich i jednocześnie futurystycznych projektów.

Cena za m² brutto: od 212,94 zł do 1669,67 zł

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

Zobacz również:
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oDachach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone